Hotel Ibi

+ 25

Cari hotel Ibi yang terbaik untuk tarikh anda, mengikut harga atau keutamaan

Bandingkan tawaran untuk Hotel Ibi di ratusan tapak, semuanya di satu tempat

Cari tawaran dengan pembatalan percuma atau penarafan yang cemerlang

Bandingkan bilik dan harga

Kami membandingkan harga 100+ tapak web agar anda mendapat tawaran terbaik

1 malam
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Kami membandingkan harga 100+ tapak web agar anda mendapat tawaran terbaik

Fakta pantas

Daftar masuk dari:
1:00 PTG
Daftar keluar sebelum:
12:00 PTG
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
Kanak-kanak
Kanak-kanak dialu-alukan di hotel ini

Kemudahan

Wi-Fi
Tempat letak kereta
Penyaman udara
Meja depan 24 jam
Restoran
Bebas rokok

Maklumat lanjut mengenai Hotel Ibi

Hotel Ibi

Set in Ibi, 45 km from Alicante Train Station, Hotel Ibi offers accommodation with a terrace, free private parking, a restaurant and a bar. The 3-star hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi.

Ulasan daripada
Tripadvisor
Disebut oleh pengembara
Lain-lain

Komen: 2 Jan 2021

Telah menginap pada: Dis 2020

Excellent staff and hotel

Loved the hospitality and liveliness of the hotel staff.
Especially Prashant and Aarti at front desk, Vinay Mandeep and Vishal at restaurant.
Staff made feel like coming again and made my new year really special.
Pelancong perniagaan

Komen: 16 Feb 2026

Telah menginap pada: Feb 2026

No breakfast no service

I was a guest of a supplier and he made me stay at this hotel where they do not offer bar / restaurant service, nada de nada.
Clean but cold as an environment, he seems to be in a jail.
It will also be cheap never I would not let even my enemy stay.
I don’t recommend it and if they invite me again the hotel I will find it myself.
Pelancong perniagaan

Komen: 9 Ogo 2024

Telah menginap pada: Ogo 2024

Bad experience

Upon arrival we were given two rooms and one of them smelled like a sewer, they changed our room for another that smelled a little less but also smelled bad. The other room also had to be changed because the air conditioning did not work and the room was an oven. The night attendant doesn't know how to do anything, asking for a claim sheet he didn't know where they were or who to call. I'm not advising.
Pelancong berkeluarga

Komen: 30 Apr 2023

Telah menginap pada: Apr 2023

Un bon hôtel de transit

Pratique, à 2 pas de l’autoroute dans une ville peu touristique
Propre, chambre rénovées, personnel sympa qui ne parle pas français ni anglais mais on y arrive quand même.
Quel petit problème un problème d’odeur dans les commun du peu t’être a un problème d’évacuation.
Pas de restaurant il y a ce qui fait à proximité.
Pelancong perniagaan

Komen: 27 Mac 2022

Telah menginap pada: Mac 2022

Splendido hotel!!

Hotel situato nel pieno centro della zona industriale di Ibi,secondo me da poco ristrutturato..moderno e con tutti i confort di un 4 stelle.
Fornito di un comodo parcheggio.
Personale molto pratico e organizzato,le ragazze della reception molto gentili e preparate,il mio nuovo punto di riferimento ad Alicante!!

Lokasi

3.0

Avenida de la Indústria s/n, Ibi, 03440, Sepanyol|1.85km dari pusat bandar

Daftar masuk dan daftar keluar

Daftar masuk dari:

1:00 PTG

Daftar keluar sebelum:

12:00 PTG

Untuk makluman anda

Kanak-kanak

Kanak-kanak dialu-alukan di hotel ini

Katil tambahan

Semua peringkat umur

$23 (EUR15) setiap orang setiap malam

Katil bayi

3 tahun ke bawah

Percuma

Haiwan peliharaan

Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Maklumat penting daripada hotel
If you expect to arrive after 18:00, please inform Hotel Ibi in advance. You can use the Special Requests box when booking or contact the property. Please note that the restaurant is closed on Sundays.
Maklumat penting tentang bandar
Sila ambil perhatian bahawa di bawah Dekri Diraja 933/2021, berkuat kuasa 1 Februari 2025, hotel di Sepanyol boleh meminta maklumat peribadi tertentu semasa daftar masuk, termasuk tetapi tidak terhad kepada pengenalan, alamat, e-mel dan nombor telefon untuk tetamu berumur 14 tahun ke atas, serta bukti hubungan dengan kanak-kanak di bawah umur 14 tahun.
Kaedah pembayaran yang diterima
Hotel ini menerima kaedah bayaran berikut:
card logocard logo

Cash

Hotel Ibi: Soalan Lazim

Hotel Ibi berjarak 1.8 km dari pusat bandar Ibi.
Hotel Ibi terletak di Ibi, Sepanyol dan berjarak 1.8 km dari pusat bandar Ibi.
Di Hotel Ibi anda boleh mendaftar masuk dari 1:00 PTG, dan anda perlu mendaftar keluar sebelum 12:00 PTG.
Ya, tempat parkir disediakan di Hotel Ibi.
Ya, Hotel Ibi mempunyai restoran.