Elia Studios

Cari hotel Paliki yang terbaik untuk tarikh anda, mengikut harga atau keutamaan

Bandingkan tawaran untuk Elia Studios di ratusan tapak, semuanya di satu tempat

Cari tawaran dengan pembatalan percuma atau penarafan yang cemerlang

Bandingkan bilik dan harga

Kami membandingkan harga 100+ tapak web agar anda mendapat tawaran terbaik

1 malam
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Kami membandingkan harga 100+ tapak web agar anda mendapat tawaran terbaik

Fakta pantas

Daftar masuk dari:
3:00 PTG
Daftar keluar sebelum:
9:00 PG

Kemudahan

Wi-Fi
Tempat letak kereta
Penyaman udara
Kolam renang
Haiwan peliharaan dibenarkan
Akses Internet

Maklumat lanjut mengenai Elia Studios

Elia Studios

1.4 km from Lepeda Beach, Elia studios is a recently renovated property set in Lixouri and offers air-conditioned rooms with free WiFi and private parking. This beachfront property offers access to a patio.

Lokasi

Περιοχή "Λογγός" Ληξούρι Κεφαλονιάς, Paliki, 28200, Greece|3.15km dari pusat bandar

Daftar masuk dan daftar keluar

Daftar masuk dari:

3:00 PTG

Daftar keluar sebelum:

9:00 PG

Untuk makluman anda

Katil tambahan

Sila hubungi hotel untuk butiran tentang menambah katil tambahan.

Elia Studios: Soalan Lazim

Elia Studios berjarak 3.1 km dari pusat bandar Paliki.
Elia Studios terletak di Paliki, Greece dan berjarak 3.1 km dari pusat bandar Paliki.
Di Elia Studios anda boleh mendaftar masuk dari 3:00 PTG, dan anda perlu mendaftar keluar sebelum 9:00 PG.
Ya, tempat parkir disediakan di Elia Studios.
Kami tidak mempunyai sebarang maklumat mengenai restoran di Elia Studios, sila semak dengan mereka semasa menempah.